کد خبر : 208475
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 آبان 1402 - 20:02

ارائه انواع خدمات چکاپ و درمانی در آنی آزما

ارائه انواع خدمات چکاپ و درمانی در آنی آزما

  برای دریافت انواع خدمات درمانی و چکاپ می توانید به مجموعه آنی آزما مراجعه کنید. این سایت با هدف ارائه خدمات مختلف پزشکی و آزمایشگاهی به مردم به وجود آمده است. به راحتی می توانید، برای انجام آزمایش یا ویزیت توسط پزشک، نوبت خود را رزرو کنید. با انتخاب خدمات در منزل، می توانید

 

برای دریافت انواع خدمات درمانی و چکاپ می توانید به مجموعه آنی آزما مراجعه کنید. این سایت با هدف ارائه خدمات مختلف پزشکی و آزمایشگاهی به مردم به وجود آمده است. به راحتی می توانید، برای انجام آزمایش یا ویزیت توسط پزشک، نوبت خود را رزرو کنید. با انتخاب خدمات در منزل، می توانید بدون مراجعه به مراکز درمانی و در خانه تحت درمان قرار بگیرید.

انجام خدمات مختلفی مانند انجام سونوگرافی، نوار قلب، فیزیوتراپی و رادیولوژی از طریق این مرکز ممکن است. ارائه این گونه خدمات، در مراکز آنی آزما در شهر تهران انجام می شود. قیمت های بسیار مناسب از مهم ترین ویژگی های مجموعه آنی آزما است. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه می توانید به سایت آن ها مراجعه کرده و با خدمات و هزینه ها آشنا شوید.

انجام سونوگرافی در تهران

سونوگرافی یک تکنیک تصویربرداری پزشکی است که در آن از امواج فراصوت استفاده می کنند تا تصاویر داخلی از اعضای بدن را به دست آورد. این روش برای تشخیص و بررسی بیماری ها و مشکلات مختلف در بدن استفاده می شود. امواج فراصوت به اعضا فرستاده شده و سپس هنگامی که به موانع مختلفی برخورد می کنند، امواج به دستگاه سونوگرافی باز می گردند. سونوگرافی می تواند در تشخیص بارداری، عکس برداری، بررسی کلیه و موارد دیگر کاربرد داشته باشد.

علاوه بر این، سونوگرافی از آسیب دیدن بدن در مراحل مختلف محافظت کرده و هیچ ضرری برای بدن ندارد. انجام سونوگرافی در آنی آزما به شما کمک می کند تا در یک مرکز مطمئن بهترین خدمات را دریافت کنید. سونوگرافی برای بخش های مختلف انجام می شود که شامل:

  • شکم و لگن
  • داپلر
  • داپلر دو اندام

برای انجام سونوگرافی در تهران به سایت آنی آزما مراجعه و نوبت خود را رزرو کنید. با دریافت نوبت اینترنتی دیگر در کلینیک ها معطل نمی شوید. قیمت سونوگرافی در آنی آزما با توجه به نوع سونو مشخص خواهد شد، با انتخاب نوع سونو در سایت، قیمت را مشاهده خواهید کرد. بهتر است با پزشک مشورت کنید تا بهترین نوع سونوگرافی با توجه به مشکل شما مشخص شود.

E:\OneDrive\Desktop\پروب-سونوگرافی.jpg

انجام سونوگرافی با قیمت مناسب در آنی آزما

انجام نوار قلب در بهترین مراکز آنی آزما

برای گرفتن نوار قلب، معمولاً از یک دستگاه دریافت کننده سیگنال استفاده می شود. اصطلاحاً این دستگاه به عنوان سیستم الکتروکاردیوگرافی شناخته می شود و عملکرد قلب را با توجه به کار و فعالیت آن، نشان می دهد. مراحل نوار قلب شامل تمیز کردن مناطقی از پوست برای کاهش مقاومت الکتریکی است. سپس، الکترودها که به نیروهای الکتریکی از قلب بیمار پاسخ می دهند، روی پوست بیمار قرار می گیرند.

دستگاه با کمک الکترودها این موج ها را به صورت گرافیکی نمایش می دهد. در کل، نوار قلب یک ابزار مفید برای ارزیابی عملکرد قلب است. از آن برای تشخیص بیماری های قلبی و عروقی مانند بیماری های عضله قلبی استفاده می شود.

تست نوار قلب برای بررسی قبل از استخدام و طب کار افراد بالای ۳۵ سال نیز لازم است. با کمک این تست تمام مشکلات قلب شناسایی شده و راه های درمانی به بیمار پیشنهاد داده می شود. در نوار قلب موارد مختلفی از جمله گره دهلیزی بطنی، سرعت و ریتم قلب، اندازه یا ضخامت حفره های خاص قلب و غیره بررسی می شوند.

نوار قلب با دو نوع EKG و ECG شناخته می شود که هر دو به بررسی قسمت های خاصی از قلب می پردازند. روش EKG طرفداران خیلی بیش تری دارد و هیچ گونه دردی برای بیمار به وجود نمی آورد. برای انجام تست نوار قلب باید به یک مرکز معتبر با دستگاه های پیشرفته مراجعه کنید. سایت آنی آزما خدمات نوبت دهی برای این تست را در اختیار شما قرار داده است. هزینه تست نوار قلب در مراکز مختلف متفاوت است؛ اما به طور میانگین حدود ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان است.

E:\OneDrive\Desktop\23-4.jpg

انجام نوار قلب به صورت حرفه ای برای تشخیص بیماری های قلبی

بررسی بدن از طریق رادیولوژی رادیولوژی در آنی آزما

رادیولوژی علمی است که بر روی تصویربرداری و تشخیص از طریق تشعشعات الکترومغناطیسی تمرکز دارد. رادیولوژیست ها از ابزارهای خاص مانند اشعه ایکس، (CTscan)، (MRI) و سونوگرافی برای دریافت تصاویر بدن انسان استفاده می کنند. این تصاویر به دکتر رادیولوژیست کمک می کند تا جزییات دقیق تری از درون بدن را مشاهده کرده و بیماری ها و نقایص ساختاری را تشخیص دهند.

در رادیولوژی، رادیولوژیست ها سعی می کنند تصاویر مطلوب و صحیحی از بافت ها و اعضا به دست بیاورند تا برای پزشکان در تشخیص بیماری ها و درمان مناسب باشند. آن ها با توجه به نوع تصویر و بیماری مورد بررسی، از مهندسی معکوس استفاده می کنند. به طور کلی، رادیولوژی یک حوزه پزشکی است که مربوط به تشخیص بیماری ها و بررسی های جسمانی با استفاده از تصاویر است. این تخصص باعث می شود که پزشکان بتوانند، عملکرد سریع تر و بهتری در تشخیص و درمان بیماری داشته باشند.

با کمک رادیولوژی می توان عکس های با کیفیت از اندام های بدن تهیه کرد. شکستگی استخوان در تصویر رادیولوژی به وضوح مشخص می شود. با توجه به عکس های گرفته شده از داخل بدن روند درمان و تشخیص بسیار آسان می شود. آنی آزما خدمات رادیولوژی را به شما ارائه می دهد. برای انجام رادیولوژی در تهران می توانید با آنی آزما تماس گرفته و یک نوبت برای خود رزرو کنید. بهترین پزشکان متخصص در کشور کار تصویر برداری رادیولوژی را برای شما انجام می دهند.

E:\OneDrive\Desktop\Radiography-header.jpg

انجام رادیولوژی در بهترین مراکز کشور

درمان از طریق روش های مختلف فیزیوتراپی

فیزیوتراپی یک رشته درمانی است که از تمرینات مختلف استفاده می کند تا بیماران را به عملکرد فیزیکی مطلوب برساند. فیزیوتراپی می تواند، مزایای زیادی در بهبود و مراقبت از مشکلات مربوط به عضلات، استخوان ها، مفاصل و غیره داشته باشد. برخی از خدمات پرکاربرد فیزیوتراپی شامل تمرینات تقویتی، معاینات فیزیکی، تمرینات تعادل و هماهنگی، درمان تعویض مفصل، ماساژ، الکتروتراپی و درمان با لیزر است.

فیزیوتراپی به انواع مختلف بیماران توصیه می شود. این درمان فیزیکی برای کاهش درد و استفاده بهینه از قابلیت‌های جسمی کاربرد دارد. به افرادی که دارای مشکلات عضلانی، استخوانی، عصبی و حرکتی هستند، فیزیوتراپی توصیه می شود. بعضی از افرادی که به فیزیوتراپی نیاز دارند، بیماران پس از جراحی، مصدومیت های ورزشی و مشکلات شایع مانند آرتروز هستند.

در کل، فیزیوتراپی یک روش کمکی موثر برای بهبود عملکرد حرکتی و کیفیت زندگی است. با مشورت با یک فیزیوتراپیست متخصص، می توانید برنامه مناسبی برای بهبود و درمان مشکلات خود انتخاب کنید. برای مشاوره و انجام فیزیوتراپی با مشاوران آنی آزما تماس بگیرید.

E:\OneDrive\Desktop\24304042.jpg

انواع تمرینات فیزیوتراپی برای بهبود عضلات بدن

بهترین مرکز ارائه خدمات پزشکی آنلاین

مجموعه آنی آزما برای راحتی شما انواع خدمات پزشکی را در سایت قرار داده تا به راحتی نوبت خود را رزرو کنید. آزمایشات ساده و ملاقات با پزشک در خانه نیز امکان پذیر شده است. تیم قوی آنی آزما به خانه های شما اعزام شده تا نمونه گیری، تزریق یا تشخیص بیماری را انجام بدهند. بعد از ثبت سفارش در سایت، متخصصین آنی آزما به خانه شما مراجعه کرده و خدمات را انجام می دهند.

همین الان می توانید به این سایت مراجعه و از انواع خدمات فیزیوتراپی، سونوگرافی و غیره با بهترین قیمت استفاده کنید. متخصصان حوزه سلامت در مجموعه آنی آزما گرد هم آمده اند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

چاپ و بسته بندی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح