کد خبر : 197840
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۰

طراحی ویلای ستاره تیم ملی با ساعت یک میلیاردی

طراحی ویلای ستاره تیم ملی با ساعت یک میلیاردی

سردار آزمون را می توان به عنوان یکی از جوان ترین و معروف ترین ستاره های تیم ملی فوتبال کشورمان در سطح بین الملل دانست . این بازیکن که از بازیکن های دهه هفتادی کشور می باشد ، اغلب دوران حرفه ای خود را در تیم های خارج از کشور به ویژه تیم های روسیه

سردار آزمون را می توان به عنوان یکی از جوان ترین و معروف ترین ستاره های تیم ملی فوتبال کشورمان در سطح بین الملل دانست . این بازیکن که از بازیکن های دهه هفتادی کشور می باشد ، اغلب دوران حرفه ای خود را در تیم های خارج از کشور به ویژه تیم های روسیه ای گذرانده است . همچنین وی موفق شده در برابر تیم های بزرگی مانند بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید و … شده است . این بازیکن در شهر گنبد کاووس به دنیا آمده و با داشتن خانواده ای اهل ورزش توانسته از ابتدا آمادگی جسمانی بالا برای فعالیت های ورزشی داشته باشد . 

طراحی ویلا تخصصی با مناسب ترین قیمت و حداکثر کیفیت با ارائه ویلایی رویایی از بهترین شرکت طراحی ویلا در ایران همانند ویلای ستارگان و افراد مشهور : ۰۹۱۲۵۷۵۴۹۲۱

طراحی ویلا برای افراد مشهور

ویلاها به طور کلی خانه هایی بزرگ می باشند که در مناطق خوش آب و هوای شهری و یا اطراف شهر و در طبیعت های بکر ساخته می شوند . این خانه های بزرگ که دارای امکانات فضایی مختلفی بوده و حتی گاهی بعضی از حیوانات مانند اسب را نیز در خود جای داده اند می توانند فضای مناسبی برای گذراندن تعطیلات با دوستان و آشنایان باشند . از انجایی که ویلا مزیت های زیادی دارد اغلب افراد تمایل به داشتن آن دارند و تلاش خود را می کنند که در منطقه ای که دارای هوای خوب و طبیعتی زیبا می باشد برای خود ویلایی داشته باشند . افراد مشهور و ثروتمندان نیز علاقه ی زیادی دارند که حتما همچین خانه و ویلاهایی را در منطقه ای مناسب برای خود طراحی کرده و بسازند . آن ها علاوه بر صرف داشتن ویلا به منحصر به فردی آن نیز توجه زیادی می کنند چرا که ساخت ویلا برای فردی مشهور در یک منطقه می تواند تا حد زیادی روی قیمت های زمین و ویلاهای آن منطقه تاثیر بگذارد و همچنین خیلی از افراد به الگو برداری از ویلای آن ها روی می آورند . 

یکی از جمله افراد مشهوری که دارای ویلایی بسیار لاکچری بوده سردار آزمون می باشد که با گذاشتن عکس خود و حضورش در ویلا آن را تایید نمود . وی همچنین از ثروتمندترین فوتبالیست های در حال حاضر کشور نیز محسوب می شود و از جمله مواردی که این ثروت وی را تایید می کند می توان به ساعت میلیاردی سردار آزمون و ماشین های لاکچری وی اشاره نمود . 

نکات مهم در طراحی ویلا

  • توجه به آب و هوای منطقه

یکی از مهمترین نکاتی که برای ساخت ویلا در یک منطقه باید در نظر گرفته شود ، اقلیم و آب و هوای آن می باشد . در واقع این موضوع هم روی رفاه افراد و حال خوب آن ها در ویلا تاثیر زیادی می گذارد و هم روی چگونگی طرح ویلا می تواند تاثیر بگذارد . درواقع در ابتدا باید بررسی نمود که منطقه ی مد نظر حتما دارای آب و هوای خوبی باشد و این خوب بودن به معنای هوایی تمیز و اقلیمی معتدل می باشد . همچنین با بررسی چگونگی آب و هوای منطقه می توان تصمیم گرفت که ویلا چگونه طراحی شده و در ساخت آن از چه امکانات و جزییاتی استفاده شود . برای مثال یک ویلا در شمال کشور بهتر است دارای سقف شیروانی باشد تا باران های زیادی که در آن منطقه باریده می شود به سقف آسیب نرساند و به راحتی به سمت زمین منتقل شوند . همچنین به دلیل خاک منطقه بهتر است که سطح ویلا از سطح زمین فاصله داشته باشد و به اصطلاح برای ویلا گربه رو در نظر گرفته شود . این موارد هم باعث رضایت طولانی مدت افراد از ویلا می شود و هم عمر ساختمان را افزایش می دهد . 

  • توجه به نوع زمین مورد نظر

چگونگی زمین در واقع یعنی چگونگی استقامت و خاک آن و بررسی آن می تواند تاثیر زیادی روی کیفیت و استقامت ساختمان بگذارد . در ابتدا باید متوجه شد که بعضی از مناطق و خاک ها برای ساختمان سازی مناسب نیستند و باید قید آن ها را زد که اگر بخواهیم به چند مورد از آن ها اشاره کنیم می توانیم از زمین های بستر رودخانه و دریا نام ببریم . بعضی از مناطق نیز دارای خاکی می باشند که برای ساخت ساختمان روی آن ها باید از نوع خاصی سازه استفاده نمود و اقدامات خاصی را انجام داد . به هر حال بررسی خاک و زمین مورد نظر به ما به عنوان معمار کمک می کند تا ساختمانی که میسازیم مقاوم تر باشد و در اثر اتفاقاتی مانند زلزله به راحتی فرو نریزد . در غیر این صورت عمر ساختمان کاهش یافته و افراد در آن امنیت جانی و مالی نخواهند داشت . 

  • توجه به چشم اندازهای اطراف

همانطور که گفتیم ویلاها اغلب در مناطقی که دارای طبیعی بکر و خاص می باشند ساخته می شوند و از این رو دارای چشم انداز زیبایی نیز می باشند . در ساخت ویلا باید به این مورد توجه نمود و تلاش کرد که هم به طبیعت آسیبی نرساند و هم از چشم اندازها بهترین استفاده را در جهت زیباتر شدن ویلا و لذت بردن بیشتر افراد ساکن از آن نمود . برای مثال می توان در جهتی که چشم انداز و جلوه ای خاص در طبیعت مانند دریا ، جنگل ، آبشار و … قرار دارد پنجره های سرتاسری و بالکن های وسیع قرار داد تا از داخل ویلا بتوان به راحتی آن را تماشا نمود و با نشستن در بالکن حضور در کنار آن را لمس و احساس کرد . به همین دلیل نیاز است که حتما این مورد بررسی شده و در طراحی به آن اهمیت داده شود . 

  • توجه به امکانات رفاهی منطقه

یکی دیگر از مواردی که برای ساخت ویلایی با کیفیت در یک منطقه حتما باید مورد بررسی قرار بگیرد امکانات رفاهی منطقه و چگونگی آن ها می باشد . از جمله ی این امکانات می توان به آب ، گاز و برق ، سوپر مارکت ، پمپ بنزین ، درمانگاه و … اشاره نمود . وجود گاز و برق و آب به عنوان امکانات اولیه برای داشتن ابتدایی ترین موارد رفاهی در یک ویلا الزامی است و عدم وجود آن ها می تواند مشکل ساز باشد . وجود دیگر امکانات عمومی نیز می تاند تا حد زیادی به رضایت افراد از ویلای خود و حتی قیمت آن تاثیر بگذارد و افراد را در دراز مدت دچار مشکل نکند . 

  • توجه به بودجه ی کارفرما

بودجه ی کارفرما از اصلی ترین مواردی است که در ساخت ویلا باید بررسی شود چرا که تاثیر بسیار زیادی می گذارد . درواقع اینکه کدام زمین در کدام منطقه انتخاب شود و ویلا با چه سبک و متریال ها و متراژ و کیفیتی روی آن ساخته شود ، همه و همه به مقدار بودجه ی کارفرما بستگی دارد . افراد ثروتمندی مانند سردار آزمون و دیگر فوتبالیست ها که توانایی در میان گذاشتن بودجه ی زیادی را دارند می توانند در بهترین منطقه با بهترین مصالح ویلایی با کیفیت بسیار عالی را بسازند و استفاده نمایند .

  • انتخاب سبک مناسب

برای طراحی و ساخت ویلا سبک های مختلفی وجود دارد که از جمله ی محبوب ترین این سبک ها می توان به سبک کلاسیک و مدرن اشاره نمود که دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند . این تفاوت ها سبب شده تا افراد زیادی در سرتاسر دنیا هر کدام از این دو سبک را نسبت به آن یکی برتر بدانند اما در حالت کلی می توان گفت که هر دوی این سبک ها از بهترین سبک های معماری و طراحی ویلا می باشند . سبک ویلای سردار آزمون کلاسیک می باشد که در ظاهر آن نیز می توان ویژگی های مختلف این سبک مانند سادگی ، استفاده از متریال های کم و محدود ، استفاده از دو یا سه رنگ و استفاده از حجم ها و فرم های ساده را مشاهده نمود . 

  • و …

کلام آخر

شرکت طراحی ویلا و معماری هیرادانا به عنوان یکی از برترین شرکت ها در زمینه ی ساختمان سازی در کشور شناخته می شود که می تواند ویلاهایی با کیفیت عالی در سبک ها و طرح های مختلف را طراحی نموده و به اجرا در بیاورد . شما نیز می توانید مانند بسیاری دیگر از افراد پروژه ی خود را به این شرکت سپرده و منتظر نتیجه ی رضایت بخش آن بمانید . لز طریق شماره ۰۹۱۲۵۷۵۴۹۲۱ با هیرادانا در تماس باشید و جهت مشاهده نمونه کارها به سایت به آدرسwww.hiradana.com  مراجعه کنید .

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.